Her şeyin Temelinde Varız.

Bakkaloğlu Gıda olarak 20 yılı aşkın süredir sizlerleyiz. Sabah aldığınız börekten, akşam yemeği sonrası baklavanıza, Fırından eve gelirken dayanamayıp kopardığınızda sıcacık ekmeğinizden, martılara attığınız simitlere kadar sevdiğiniz binlerce çeşit ziyafetin arkasındaki gizli kahraman biziz. 

Çevreci

Doğanın güzelliklerinin farkındayız ve çevreci üretimimi benimsiyoruz.

Teknolojik

Tüm ürünlerimizi en yüksek teknolojik aletlerle üretiyor verimliliğimizi sürekli arttırıyoruz.

Duyarlı

Gülümsemenizi hiç birşeye değişmeyiz. En kaliteliyi üretiriz.

Hayat Undan Gelir

Ağzınıza attığınız kurabiyeden sonra gülümsediğinizi bilmek bize yetiyor. Bakkaloğlu Gıda’nın ilk kuralı hayatın undan geldiğini bilmekte yatar. Ziyafetinizin başında olan bizler için en önemli kural sağlık ve kalitedir. Çünkü farkındayız. Hijyenin birinci öncelik olduğu tesisimiz, tüm sağlık standartlarına uygundur. Ürettiğimiz her ürünümüz Bakkaloğlu Gıda kalitesinden asla ödün vermez. Belkide yediğiniz o ev ekmeğinin arkasında biz varız. Çünkü ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir tarafına gönderiyoruz. Hiç durmadan büyüyüp gelişen şirketimiz sizlere afiyet olsun diler.

DEĞERLERİMİZ

En başta söyleyelim. En değerlimiz sizsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden yapısı, ar-ge yatırımlarına verdiği önem, uzman kadrosu, teknolojik labaratuar araçları ve kaliteli hammadde kullanımı, geçen zaman içinde firmamızı bölgesel bir firma olmaktan çıkarmış, sektörde ve ülke genelinde önemli bir mevkiye taşımıştır.

2000 yılından günümüze sektördeki güvenilir ve sağlam duruşunun yanı sıra, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef haline getirmeyi prensip edinmiştir. Ülke genelindeki satış ve tanıtım faaliyetlerimiz bayilerimizin yanı sıra müşteri odaklı satış kadromuz ile sürdürülmektedir. İstihdam sağlamanın önemini temel ilkelerinden sayan firmamız Bakkaloğlu Un Sanayii, ülkesine karşı üzerine düşen mali yükümlülükleri yerine getirmektedir.

Firmamız 6000 m2.si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000 m2.lik alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Ticari hayata başladığımız ilk günlerde, günlük 20 ton kapasiteyle faaliyete giren firmamız, 300 tonluk buğday işleme kapasitesine ulaşmıştır.